
Пароізоляційна плівка STROTEX AL90 фольгована 1,50х50 м.п.
1 850 ₴
- Готово до відправки
- +380 (50) 961-00-69
Пароізоляційна плівка STROTEX AL 90 армована алюмінієм з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, використовується на скатних покрівлях, плоских дахах і всередині стін будівель.
Повністю захищає від проникнення вологи. Має тепловідбивний екран для захисту стін і горищ від тепловтрат з будівлі. Багатошарова структура забезпечує підвищену механічну міцність при зменшеній товщині. Завдяки використанню поліетилену, який характеризується низькою проникністю водяної пари, плівка ефективно захищає конструкцію стін і даху від вологи.
Застосовуються на всіх вентильованих і невентильованих дахах забезпечуючи ізоляційний бар'єр для водяної пари і вітру.
Призначені для житлових приміщень на горищах.
СПОСІБ МОНТАЖУ ТА З'ЄДНАННЯ:
Смуги плівки укладаються внахлест, розмір якого залежить від напрямку укладання - 15 см при паралельному укладанні і 20 см при укладанні перпендикулярно кроквам. Плівку слід закріпити на кроквах скобами, а смуги внахлест щільно з'єднати двосторонньою стрічкою типу К2\ М2.
ПЕРЕВАГИ:
- висока паронепроникність;
- запобігає втраті тепла, відбиваючи теплове випромінювання;
- забезпечує додатковий вітро- та пароізоляційний бар'єр;
- запобігає зволоженню теплоізоляції даху;
- стійка до розривів завдяки армуванню поліпропіленовою сіткою;
- гнучка і проста в монтажі.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Поверхнева маса (щільність): 90 г/м² (+/- 15%);
Проникність водяної пари (Sd): 50 м;
Температура використання: -30 ÷ 70°C;
Міцність на розрив:
- вздовж: >100 N
-
поперек: >100 N ;
Реакція на вогонь: Клас E;
Розміри рулону: 1,5м х 50м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foliarex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі, Для підлог, Для фасадів, Для стін |
| Основа | Поліпропілен |
| Верхнє покриття | Плівка |
| Матеріал мембрани | Полипропилен |
| Поверхня | Гладка |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Довжина | 50 м |
| Ширина | 1.5 м |
| Колір | Сірий |
| Армування | Так |
| Технічні характеристики | |
| Щільність | 90 г/м2 |
| Розривне навантаження (по довжині) | 220 Н/5 см |
| Розривне навантаження (по ширині) | 150 Н/5 см |
| Водотривкість, не менше | 50 мм вод. ст. |
| Паропроникність, не менше | 50 г/(м²*24 години) |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 75 м2 |
| Вага упаковки | 7 кг |
| Висота | 130 см |
- Ціна: 1 850 ₴



