
Покрівельна супердифузійна чотирьох шарова мембрана STROTEX-Q UV PROTECT, щільність 230 г/м²
4 500 ₴/рулон
- Готово до відправки
- +380 (50) 961-00-69
STROTEX-Q UV PROTECT – це високо пропускна, чотирьох шарова дахова мембрана нового покоління мембран серії STROTEX-Q з поверхневою масою 230 гр\м2, яка використовується для гідроізоляції скатних покрівель та вітроізоляції у вентильованих фасадах та каркасних будівлях.
Мембрана характеризується збільшеною стійкістю до ультрафіолету - до 6 місяців
Мембрана застосовується для усіх типів покрівельних матеріалів (металочерепиця, профнастил, керамічна черепиця, цементно-піщана черепиця та ін.) як у вентильованих та і не вентильованих покрівлях.
ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ:
-
Висока паропроникність;
-
Водонепроникність;
-
Вітрозахист;
-
Стійкість до УФ-випромінювання.
СПОСІБ КРІПЛЕННЯ ТА З'ЄДНАННЯ:
Мембрану слід з'єднувати між собою за допомогою клейкої стрічки (М2, К2), дотримуючись нахлесту, зазначеного лініями, надрукованими на мембрані. Закріпити на кроквах за допомогою скоб.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Поверхнева маса (щільність): 230 г/м²;
Паропропускна здатність: ≥1700 г \ м2 \ 24г;
Температура використання: -30 ÷ 80°C;
Проникність водяної пари (Sd): 0,16 м
Міцність на розрив:
-
вздовж: 230 N
-
поперек: 250 N;
Клас водонепроникності: W1;
Реакція на вогонь: Клас E;
Стійкість до ультрафіолету: 6 місяців;
Розміри рулону: 1,5м х 50м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foliarex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі, Для підлог, Для фасадів, Для балконів, Для стін |
| Основа | Мембрана |
| Верхнє покриття | Плівка |
| Нижнє покриття | Плівка |
| Поверхня | Гладка |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Довжина | 50 м |
| Ширина | 1.5 м |
| Колір | Червоний |
| Технічні характеристики | |
| Щільність | 230 г/м2 |
| Розривне навантаження (по довжині) | 480 Н/5 см |
| Розривне навантаження (по ширині) | 270 Н/5 см |
| Водотривкість, не менше | 0.16 мм вод. ст. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 75 м2 |
| Вага упаковки | 18 кг |
| Висота | 260 см |
- Ціна: 4 500 ₴/рулон





