
Плівка пароізоляційна STROTEX 110 РІ, паробар'єр
1 800 ₴/рулон
- Готово до відправки
- +380 (50) 961-00-69
Пароізоляційна армована плівка STROTEX 110 РІ з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень, використовується на скатних покрівлях, плоских дахах і всередині стін будівель.
Повністю захищає від проникнення вологи. Має тепловідбивний екран для захисту стін і горищ від тепловтрат з будівлі. Багатошарова структура забезпечує підвищену механічну міцність при зменшеній товщині. Завдяки використанню поліетилену, який характеризується низькою проникністю водяної пари, плівка ефективно захищає конструкцію стін і даху від вологи.
Застосовуються на всіх вентильованих і невентильованих дахах забезпечуючи ізоляційний бар'єр для водяної пари і вітру. Призначені для житлових приміщень на горищах.
Спосіб монтажу та з'єднання:
Смуги плівки укладаються внахлест, розмір якого залежить від напрямку укладання - 15 см при паралельному укладанні і 20 см при укладанні перпендикулярно кроквам. Плівку слід закріпити на кроквах скобами, а смуги внахлест щільно з'єднати двосторонньою стрічкою типу К2.
Переваги:
-
висока паронепроникність;
-
запобігає втраті тепла, відбиваючи теплове випромінювання;
-
забезпечує додатковий вітро- та пароізоляційний бар'єр;
-
запобігає зволоженню теплоізоляції даху;
-
стійка до розривів завдяки армуванню поліпропіленовою сіткою.
Основні характеристики:
Поверхнева маса (щільність): 110 г/м²;
Проникність водяної пари (Sd): 40
Температура використання: -40 ÷ 80°C;
Міцність на розрив:
- вздовж: >300 N/ 5 см
-
поперек: >250 N/ 5 см ;
Реакція на вогонь: Клас Б2;
Розміри рулону: 1,5м х 50м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foliarex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Призначення матеріалу | Для покрівлі, Для підлог, Для фасадів, Для балконів, Для стін |
| Основа | Поліпропілен |
| Верхнє покриття | Плівка |
| Нижнє покриття | Плівка |
| Поверхня | Гладка |
| Форма матеріалу, що поставляється | Рулон |
| Довжина | 50 м |
| Ширина | 1.5 м |
| Колір | Сірий |
| Армування | Так |
| Технічні характеристики | |
| Щільність | 110 г/м2 |
| Розривне навантаження (по довжині) | 300 Н/5 см |
| Розривне навантаження (по ширині) | 250 Н/5 см |
| Водотривкість, не менше | 40 мм вод. ст. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Довжина упаковки | 1500 мм |
| Загальна площа мембрани в рулоні | 75 м2 |
| Вага упаковки | 6 кг |
| Висота | 120 см |
- Ціна: 1 800 ₴/рулон



